Chemia – kolejny indeks!

Znamy wyniki Konkursu Wiedzy Chemicznej, organizowanego przez Wydział Chemii UJ.
Laureatką Konkursu została Zuzanna Rauk (IIIb biol-chem), która otrzymała do wyboru indeks na Chemię, Chemię medyczną lub Ochronę środowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim. Gratulujemy!

a_DSC04471

Bardzo cieszą także tytuły laureatów dla uczniów klasy IIb biol-chem Nikodema ChmielewskiegoMateusza Skowrona, którzy jako jedyni w powiecie uczniowie klasy drugiej uzyskali ten tytuł, a o indeks zawalczą za rok gdy będą w trzeciej klasie. Opiekunami wszystkich laureatów jest mgr Anetta Kudłacik.

Indeks z chemii to już szósty indeks zdobyty przez naszych uczniów w Olimpiadach i Konkursach organizowanych przez najlepsze uczelnie wyższe.

Z fizyki cztery indeksy na AGH zdobyli: Jakub Kozioł, Marek Ochocki, Katarzyna Rokowska, Mateusz Zaremba (IIIa mat-fiz). Nasi fizycy to jedyni uczniowie ze wszystkich szkół powiatu wadowickiego, którym udała się ta sztuka. Gratulujemy! Opiekunem uczniów jest mgr Piotr Toma.

a_20160406_113805_4_bestshot

Z matematyki klasę pokazał Paweł Gałka (IIa mat-fiz) zdobywając indeks na AGH już w klasie drugiej (do wykorzystania za rok:)

a_20160407_114754

Opiekunem Pawła jest mgr Monika Górkiewicz.

Wszystkim naszym studentom GRATULUJEMY!

(PT)