Biegli z najlepszymi w województwie

W dniu 11.10.2017 r. w Nowym Targu odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zarówno w kategorii dziewcząt (dystans 10 x 1000 m), jak i chłopców (dystans 10 x 1500 m) wystartowały najlepsze 23 sztafety, wyłonione z całego województwa małopolskiego. Przy bardzo wysokim poziomie finału, nasze Mistrzynie Powiatu ukończyły zawody na XII miejscu. Natomiast drużyna chłopców (Wicemistrzów Powiatu) zajęła XIV miejsce. Opiekunami lekkoatletów byli pani mgr Anna Guzdek i pan mgr Roman Rupik.

IMG_4822

Skład sztafety dziewcząt: Pieczarka Barbara (IIIfc), Bieniek Martyna (IIIe), Kiszczak Karolina (IIb), Rokowska Patrycja (IIb), Sordyl Weronika (Ie), Powroźnik Kinga (Ie), Trytko Natalia (Icd), Pabiś Zuzanna (Icd ), Pilarczyk Kinga (IIe ), Leśniak Oliwia (Ib ), Piekarczyk Paulina (IIIe ), Błasiak Wiktoria (Ib )

Skład sztafety chłopców: Gondko Karol (IIIe), Chmura Jacek (IIIe), Kowaliczek Bartosz (IIIa), Czywilis Karol (IIe), Sokołowski Dawid (IIa), Sordyl Wojciech (IIa), Łysoń Nikodem (Ib), Pyzio Krzysztof (Ib), Rusinek Szymon (Ie),  Gibas Paweł (II e), Gajczak Adrian (II a)

 zdj. Paulina Piekarczyk