Taaaakie Studniówki- to tylko u nas!

Za niespełna miesiąc uczniowie klas III przystąpią do egzaminu maturalnego. Za kilkanaście dni zostaną oficjalnie absolwentami naszego Liceum. Ostatni raz spotkają się jako zespoły klasowe z wychowawcami i nauczycielami uczącymi. A tymczasem, podczas  krótkich przerw w intensywnej nauce, stale wracają do najważniejszego ( jak dotąd) wydarzenia w klasie maturalnej, czyli niezapomnianej Studniówki. Choć od niej minęły już dokładnie dwa miesiące, powspominajmy z nimi…

sztukastudio_prom2018_350

 

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń przed egzaminem dojrzałości.  Tegoroczny bal maturalny klas trzecich odbył się w sobotę 10 lutego w Hotelu Badura w Wadowicach.

Po powitaniu przybyłych gości, bal rozpoczęliśmy uroczystym polonezem (choreografia pan mgr Andrzej Skowron). Po ciepłych słowach rodziców, Dyrekcji oraz koleżanek i kolegów oficjalnie rozpoczęliśmy zabawę. Nasi uczniowie zatańczyli również oficjalnego walczyka z gronem pedagogicznym. Oprawą muzyczną naszego balu zajął się zespół „Reda”, dzięki któremu bawiliśmy się do białego rana. Całość dopełniła fotorelacja w wykonaniu Łukasza Sztuki oraz nagranie wideo Video Gp.  Studniówka była niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością dodało nam sił do zmierzenia się z maturą, która już niedługo.

Dominika Rajda