Niezły występ naszych pływaków

W dniach 15.01.2018 r. i 22.01.2018 r. na pływalni „Delfin” w Wadowicach w ramach Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody pływackie na szczeblu powiatowym. W pierwszym dniu do zmagań przystąpiły sztafety dziewcząt i chłopców (dystans 6x50m). Drużyna dziewcząt zdobyła IV miejsce, a chłopcy uplasowali się na najniższym miejscu podium. Drużynę dziewcząt tworzyły: Korczak Magdalena,Piekarczyk Paulina,Bieniek Martyna,Pękala Daria, Ryłko Julia, Zaremba Izabella, Turała Ewelina, Biczak Wiktoria. W drużynie chłopców szkołę reprezentowali: Gondko Karol, Kudłacik Bartosz, Brzazgacz Karol, Małysiak Michał,Rajda Łukasz,Sordyl Wojciech,Chmura Jacek,Tarabuła Marcin.
W drugim dniu odbyły się zawody w pływaniu indywidualnym. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Do finału wojewódzkiego awans uzyskali: Gondko Karol(IIIE)- w stylu grzbietowym; Rajda Łukasz(IIIA)- w stylu klasycznym; Brzazgacz Karol(IIIA)-w stylu dowolnym; Sordyl Wojciech(IIA)- w stylu motylkowym. Opiekunami pływaków byli pani mgr Anna Guzdek i pan mgr Paweł Kopaczewski.

Gratulujemy!!!
IMG_4364

Poza osobami, które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, szkołę reprezentowali:
-Korczak Magdalena(IIIE)-styl grzbietowy
-Piekarczyk Paulina(IIIE)-styl dowolny