Niezapomniane wrażenia

11 stycznia br., w czwarty dzień obozu sportowego, po wybornym śniadaniu uczniowie klasy 1e wyjechali na stok. Na szczycie intensywną rozgrzewkę przeprowadził im Pan Roman Rupik. Następnie licealiści doskonalili swoje umiejętności w jeździe na nartach pod czujnym okiem instruktorów narciarskich. Warunki pogodowe sprzyjały nauce, dzięki czemu z każdego zjazdu młodzi narciarze mieli wielką frajdę. Po paru godzinach jazdy przyszedł czas na opuszczenie stoku.
Po pysznym obiedzie w pensjonacie obozowicze mieli chwilę czasu na odpoczynek, po czym wyjechali zwiedzać tutejszą cerkiew. Wnętrze budynku i piękny ikonostas wywarły na nich niesamowite wrażenie. Z głowami pełnymi niezapomnianych widoków uczniowie wrócili do ośrodka w świetnych humorach, które jeszcze bardziej poprawiła wykwintna kolacja.
Ostatni wspólny wieczór w Krynicy-Zdroju licealiści z klasy pierwszej sportowo-turystycznej spędzili na zabawach integracyjnych oraz długich rozmowach – budujących dobre relacje między nimi, które, jak mają nadzieję, utrzymają się na zawsze.

Karol Gondko