To, co najcenniejsze

Co po nas zostanie? Miłość, którą zaczarowaliśmy kawałek świata i dobroć, dzięki której na czyjejś twarzy zakwitł uśmiech a w sercu wybrzmiała radość. Niby to takie oczywiste…Niby to wszyscy wiemy… Niby wszyscy marzymy o nieśmiertelności. A jednak ciągle odczuwamy Tęsknotę i stale doskwiera nam Brak.

O tym, że tak niewiele potrzeba, by dając cząstkę siebie, poczuć prawdziwe Szczęście, przekonał się nie tylko Goethowski Faust. W poniedziałkowy, zaśnieżony poranek 4 grudnia br. klasa IIb z wychowawczynią panią mgr Katarzyną Opyrchał wybrała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie, aby dla podopiecznych tej placówki urządzić wesołe zajęcia andrzejkowe.
20171204_112504

Licealiści wyposażeni w magnetofon, kolorowe farbki, masę solną oraz inne niezbędne rekwizyty, chodząc od klasy do klasy, zabawiali dzieci i młodzież. Każda z trzyosobowych grup miała swój własny program. Wszystkie gry, zabawy, tańce, przebieranki spotykały się z entuzjastycznym przyjęciem. Uczestnicy tych nietypowych Andrzejek obdarowani zostali przez naszych licealistów dyplomami, medalami i słodyczami. Natomiast uczniowie naszej Szkoły otrzymali bezcenny podarunek-uśmiech, wdzięczność i pamięć dzieci, którym zechcieli poświęcić swój czas, z którymi podzielili się swoimi talentami i swoją radością. „Chwilo trwaj, jesteś piękna”?!!!