Najlepsza w Konkursie FOX

Znamy już wyniki XVII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, organizowanego przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe ” Kaganek” w Bielsku-Białej pod naukowym patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku szkolnym wzięło w nim udział 12 uczniów naszego Liceum. 28 lutego br. rozwiązywali test złożony z zadań wielokrotnego wyboru, dający możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz wiedzy językowej i kulturoznawczej.
Z  przyjemnością informujemy, iż z tym trudnym zadaniem najlepiej  w naszej szkole poradziła sobie uczennica klasy IIf Emilia Gałysz, która w konkursie uzyskała wynik bardzo dobry. Opiekunem licealistki jest pan mgr Marek Słonowski.

Gratulujemy!

14619910_1120134688082676_199761020_n