Drodzy Gimnazjaliści! Drodzy Ósmoklasiści!!!

Z pewnością wielu z Was zastanawia się właśnie, jaką szkołę średnią wybrać dla siebie. Zapewne chcielibyście, żeby była to szkoła, która pozwoli Wam rozwinąć skrzydła – wiedzy, talentu, pasji, marzeń. Szkoła, dzięki której: poznacie wyjątkowych ludzi, zwiedzicie ciekawe miejsca, obejrzycie niezapomniane spektakle teatralne i wybitne dzieła kinematografii polskiej i światowej, nauczycie się dyskutować czy współpracować w ramach prężnie działającego Samorządu Uczniowskiego. Jeśli szukacie Szkoły, która dobrze przygotuje Was do matury i studiów wyższych, trafiliście pod najlepszy adres! Obejrzyjcie ofertę I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie – czyli naszej Szkoły, którą już ponad 70 lat tworzą ludzie mądrzy, zdolni, wrażliwi.

Dla Gimnazjalistów

Dla Ósmoklasistów