Szlachetne serca zmieniają świat

DROGI DARCZYŃCO!!!

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem MLP-1119-603131), chciał przekazać kilka słów od siebie. (czytaj w rozwinięciu)

SZLACHETNA PACZKA

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Kiedy podjechaliśmy pod dom pana Kazimierza i zaczęliśmy wypakowywać po kolei paczki z płytkami, był tak zaskoczony, że początkowo stał z latarką i oświetlał miejsce, gdzie mieliśmy je zostawić. Nie wierzył, że udało się je zdobyć i że będzie mógł zacząć wymarzony remont łazienki. Jednak po chwili wyłączył latarkę i zaczął wypakowywać paczki razem z nami. Dopiero w domu, gdy odpakowywał kolejne paczki, dotarło do niego jak dużą pomoc otrzymał od swojego Darczyńcy. Na jego twarzy w końcu zagościł promienny uśmiech. Był bardzo zadowolony zarówno z rzeczy, które odciążą jego budżet, takich jak żywność czy środki czystości, jak i z ubrań oraz w szczególności kafelków. Gdy zobaczył koszulę i elegancki sweter, stwierdził, że teraz już może spokojnie wyruszyć na poszukiwanie drugiej połówki. Gdy już wszystko zostało rozpakowane, pan Kazimierz jeszcze raz bardzo podziękował nam wszystkim za pomoc i obiecał, że zaprosi nas, jak tylko zrobi remont łazienki. Gdy odjeżdżaliśmy spod domu pana Kazimierza, widzieliśmy, że podszedł on do garażu, w którym poukładaliśmy płytki i zabrał ze sobą jedną do domu, by się na nią napatrzeć. Miejmy nadzieję, że już niedługo znajdą się one na ścianie w łazience.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Chciałabym bardzo podziękować za naszą owocną współpracę. Podziękowania kieruję zarówno do osób, które zajęły się przygotowaniem paczek, jak i do tych, którzy przekazali pieniądze na zakup potrzebnych rzeczy. Czasu było niewiele, ale wspólnymi siłami udało nam się sprawić niemało radości panu Kazimierzowi. Chciałabym życzyć Wam wszystkim dużo zdrowia i radości na nadchodzące święta i cały nowy rok. Pamiętajcie, że dobro wraca i to ze zdwojoną siłą :)

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Pan Kazimierz chciałby bardzo podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie dla niego paczek. Nie mógł uwierzyć, że to wszystko dla niego. Chciałby również życzyć Wam wszystkiego dobrego i dużo pomyślności na każdy nadchodzący dzień.