Czas podsumowań…

Po przeszło tygodniowych zmaganiach w wielu różnorodnych dyscyplinach sportowych, ale i po niemającej końca walce z komarami, zmęczeni, pogryzieni i bogatsi o wiele nowych doświadczeń uczniowie klasy II e wrócili znad Jeziora Rudno. W rozwinięciu przeczytać można wspomnienia z ostatnich dni obozu sportowego oraz podziękowanie dla jego organizatorów.
received_1582613955199138
 
18 czerwca po niedzielnym odpoczynku zmotywowani do dalszych zmagań stawiliśmy czoła najbardziej wymagającym konkurencjom.
Po porannych rozgrywkach piłki plażowej popołudnie zdominowała lekkoatletyka. Po raz pierwszy mieliśmy okazję sprawdzić się w dyscyplinach, z którymi wcześniej nie mieliśmy styczności, a były nimi: pchnięcie kulą, rzut oszczepem, triathlon&nbsp (połączenie kolarstwa, biegu oraz kajakarstwa).
To był najcięższy dzień, który wykończył nas fizycznie.
Ostatni dzień naszego obozu (19 czerwca) przeznaczyliśmy głównie na odpoczynek, wspólne rozmowy, plażowanie oraz pakowanie bagaży. Tylko męska część naszej grupy do końca rywalizowała w rozgrywkach piłki nożnej i koszykowej. Wieczorem spotkaliśmy się na pożegnalnym ognisku, na którym nadszedł czas podsumowań. Nagrodzeni zostali:
w kategorii żeńskiej:
III – Kinga Pilarczyk
II – Justyna Michalczyk
I – Justyna Łysoń
a w kategorii męskiej:
III – Jan Banat
II – Paweł Gibas
I – Damian Misiek
 Dodatkową nagrodę, dyplom, jak i uznanie w oczach całej grupy za odkrycie sportowe otrzymała Justyna Michalczyk.
W imieniu całej klasy serdecznie dziękujemy naszym trenerom Panu Pawłowi Kopaczewskiemu oraz Panu Romanowi Rupikowi za wspólnie spędzony czas, złote rady oraz budowanie cudownej atmosfery. Co złego to nie my :-)
Do zobaczenia we wrześniu!
klasa IIe