„Morze, nasze morze…”

W dniach 4-8 czerwca 2018 r. uczniowie klasy IE wraz z opiekunami: panią mgr Eweliną Prus- Bizoń i panem mgr. Pawłem Kopaczewskim wyjechali na wycieczkę do Gdańska-Sobieszewa.  Po dotarciu na miejsce i chwili odpoczynku przyszedł czas na przywitanie się z Bałtykiem, który tym razem zaskoczył swoją wysoką temperaturą. Dzięki fantastycznej, wymarzonej wręcz pogodzie licealiści mogli w ciągu tych 5 dni  spędzić wiele godzin na kąpielach i plażowaniu. Prócz tego na jednej z wycieczek  młodzież poznała zabytki  Gdańska, Gdyni i Sopotu. Był też czas na chwilę zadumy podczas zwiedzania KL Stutthof.

A ponieważ IE to klasa sportowa, nie obyło się bez rozgrywek sprzyjających integracji.  Po podziale uczniów na 4 drużyny rozegrano turniej piłki nożnej, tenisa stołowego i bilardowy.   Na koniec pobytu  licealiści pożegnali nasze morze podczas malowniczego zachodu słońca. Z pewnością ten wyjazd nad Bałtyk młodzież jeszcze długo będzie ciepło wspominać.

received_970807586430620